Kamron Cydr i Saider Premium na Polagra Food 2014

Artykuł sponsorowany

Już w poniedziałek (29.09.2014 r.) rusza tegoroczna edycja targów Polagra Food w Poznaniu. To doskonała okazja dla firm branży spożywczej, producentów, dystrybutorów i hurtowników do zaprezentowania swojej oferty i nawiązania trwałych i korzystnych relacji biznesowych z potencjalnymi klientami. Analogicznie do lat poprzednich zaprezentuje się na nich firma Kamron (producent, importer i dystrybutor cydrów) ze swoją szeroką ofertą jabłeczników.

Aktualnie w portfolio firmy znajdują się cydry polskie, produkowane przez firmę Kamron, jak i importowane z krajów bałtyckich, Francji i oczywiście z Anglii. Do tych pierwszych należą Kamron Cydr i Saider Premium, które już bardzo szeroko są dystrybuowane w naszym kraju, mają ogromne grono wielbicieli i można je nabyć zarówno w dużych sieciach, restauracjach, jak i sklepach detalicznych.

Jak zapewnia Paweł Kosecki, członek zarządu firmy Kamron: „Cydry słodkie, dosładzane naturalnymi sokami owocowymi to przyszłość. Jesteśmy firmą z najszerszą ofertą cydrów w Polsce. Produkty dobieramy bardzo selektywnie, na bazie doświadczeń zebranych w ponad pięcioletnim okresie działalności. Targi Polagra Food są dla nas doskonałym momentem do zaprezentowania naszych cydrów klientom oraz nawiązania nowych kontaktów handlowych. Naszymi flagowymi produktami są polskie Cydry Saider Premium oraz, cieszący się doskonałymi opiniami popartymi wynikami sprzedażowymi, Kamron Cydr. Jakość naszych produktów potwierdza otrzymanie Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich 2014 przez Cydr Saider Premium jabłkowy. Medal ten jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana przed rozpoczęciem targów, po wnikliwej ocenie ekspertów produktom najwyższej jakości.”

Wszystkich miłośników cydrów bardzo gorąca zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w trakcie trwających do 2 października targów. Stoisko, jak widać na zdjęciach, już prawie gotowe!

Dodaj komentarz przez FB