Kamron z tytułem Jakość Roku 2015

Kamron to firma, która jest (a przynajmniej powinna być) znana każdemu cydroszowi. Dlaczego? Bo to właśnie Kamron w ogromnej mierze odpowiada za popularyzację cydru w Polsce.

Działania i produkty spółki wielokrotnie były już doceniane i nagradzane, m.in. Złotym Medalem MTP za cydr Saider. 6 lipca do kolekcji dołączył kolejny tytuł: Jakość Roku 2015.

 

Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia. Jest ono dowodem na to, że nasze zaangażowanie zostało zauważone i docenione. Dokładamy wszelkich starań, żeby Kamron kojarzony był z profesjonalizmem, ale i z pasją, bo to właśnie pasja i miłość do cydru stoją za naszymi działaniami – mówi Paweł Kosecki, członek zarządu firmy.

 

Historia firmy rozpoczęła się w 2010 roku. I to właśnie lata 2010-2011 uznać można za przełomowe. Wcześniej na sklepowych półkach dostrzec można było pojedyncze zakurzone butelki mało znanych jabłeczników, ale dopiero wprowadzenie do szerokiej sprzedaży estońskich i litewskich produktów Kiss Cider i Sun Cider przyczyniły się do popularyzacji tego trunku. Wtedy ruszyła lawina, a jej owocem jest boom na cydry, którego właśnie jesteśmy świadkami.

 

Obecnie w ofercie spółki Kamron znajdują się autorskie jabłeczniki Saider i Kamron (dostępny w czterech smakach: jabłko, gruszka, truskawka, owoce leśne), angielskie cydry Westons i francuskie Cidre Artisanal.

 

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak

Dodaj komentarz przez FB