Lutowy przegląd prasy

Cisza i spokój – początek nowego roku nie przyniósł większych sensacji w temacie cydrów. Nie ma się jednak co dziwić: zima za oknami, producenci cydrów dopiero więc szykują się do wiosenno-letniego sezonu, kiedy to cydr leje się litrami. Tę monotonię przerywa jedynie AMBRA, szykując nie lada gratkę zarówno dla wielbicieli dobrej muzyki, jak i snowboardu (i cydru oczywiście).

AMBRA nie czeka do lata, żeby ponownie dać o sobie znać. Już 22 stycznia w Radomiu ruszyła kolejna edycja projektu Spragnieni Lata, oferująca doznania muzyczne połączone ze smakiem Cydru Lubelskiego.

Spragnieni Lata to jeden z najszybciej rozwijających się projektów muzycznych w Polsce. Zamiast na mainstream, stawiamy na jakość. Prezentujemy dobrą, ambitną muzykę artystów, którzy świetnie rozumieją współczesne trendy, są energetyczni i intrygujący. Nasz tegoroczny line-up to naprawdę fantastyczny powiew muzycznej świeżości – mówi Tymon Tymański, Dyrektor Artystyczny Spragnionych Lata.

Najbliższy koncert odbędzie się już 6 lutego w Białce Tatrzańskiej. Pełny terminarz trasy koncertowej można znaleźć na stronie: www.spragnienilata2016.pl.

W Białce Tatrzańskiej warto spędzić nie tylko sobotę, ale cały weekend. W niedzielę bowiem na Kotelnicy odbędzie się OSCYP Snowboard Contest, impreza, która przyciąga rzesze fanów szaleństwa na desce. Zawodnik, który przeskoczy nad największą liczbą skrzynek z Cydrem Lubelskim, będzie mógł zabrać je wszystkie ze sobą. Cydr czekać będzie również na tych, którzy popisom snowboardzistów będą się jedynie przyglądać – orzeźwienie znajdą w Strefie Cydru Lubelskiego.

Nieśmiało daje o sobie znać również Jantoń, producent m.in. cydru Dobrońskiego. Jak mówi dla serwisu portalspożywczy.pl Jacek Jantoń, firma ma zamiar zająć miejsce Grupy Żywiec, która obecnie jest wiceliderem (po Grupie AMBRA) na rynku cydrów [1].

Czy im się to uda? Podejrzewamy, że konsumentów od tego, kto jest liderem, bardziej interesuje kwestia różnorodności i jakości dostępnych w Polsce cydrów.

[1] http://www.portalspozywczy.pl/alkohole-uzywki/wiadomosci/grupa-janton-bedzie-walczyc-o-pozycje-na-rynku-cydru,124058.html

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak

Dodaj komentarz przez FB