UWAGA, UWAGA. PRODUCENCI NATURALNEGO POLSKIEGO CYDRU!

W imieniu Lubelskiego Stowarzyszenia Miłośników Cydru serdecznie zachęcamy Producentów jabłecznika do bezpłatnego udziału w II Lubelskim Święcie Młodego Cydru (19 września br.)!

Inicjatywa ta umożliwi Państwu zaprezentowanie swoich produktów szerokiemu kręgu odbiorców – zarówno detalicznych jak i hurtowych. Będzie również doskonałą okazją do wymiany doświadczeń z innymi przedstawicielami branży cydrowniczej. Zapraszamy!

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA
Święto odbędzie się 19-20 września 2015 roku w Lublinie. Jego celem jest promocja polskich jabłek, cydru i innych naturalnych produktów jabłkowych. Będzie to jednocześnie finał trwającej do 17 września kampanii „Zacydrowani.pl”. Więcej informacji znajdziecie Państwo TU:

UCZESTNICTWO W WYDARZENIU
Udział w Święcie Młodego Cydru jest całkowicie bezpłatny. Organizatorzy zapewniają stoiska wystawiennicze oraz możliwość degustacji i sprzedaży cydru. Zgłoszenia należy kierować do p. Agnieszki Woźniak (dane kontaktowe poniżej).

Chętnych do uczestnictwa w części warsztatowej prosimy o zgłaszanie się pod ten sam adres e-mail (obowiązuje tu zasada pierwszeństwa z powodu ograniczonej liczby miejsc).

Agnieszka Woźniak
Manager ds. Komunikacji Wewnętrznej i PR Ambra S.A.
e-mail: a.wozniak@ambra.com.pl
nr tel. 506 012 036
 

Dodaj komentarz przez FB